X Factor / Program / Kanal D / İzle

Kanal D - Türkiye'nin Kanalı

selector
TÜM DİZİLER
  • Urfalıyam Ezelden
  • Benim Adım Gültepe
  • Hayat Yolunda
  • Şeref Meselesi
  • Poyraz Karayel
  • Kurtlar Vadisi Pusu
  • Küçük Ağa
  • Ulan İstanbul
  • Güllerin Savaşı
TÜM PROGRAMLAR
  • Cümbür Cemaat
  • Özledim Seni
  • Şansa Davet
  • Çarkıfelek
  • 112 Acil
  • Arkadaşım Hoşgeldin
  • Beyaz Show
  • Canlı Para
  • Takip
  • Pazar Gezmesi
  • Ana Haber Bülteni
  • Abbas Güçlü ile Genç Bakış
  • Ben Bilmem Eşim Bilir
  • Baba Haber Bülteni
  • Evim Şahane
  • Günaydın
  • Magazin D
TÜM HABERLER
  • "Oyuncu Video" Yayında
    oyuncu.com, ‘oyuncu video’ portalını, kullanıcılarına sundu.
  • Ulan İstanbul tüm bölümler
  • Acı Biber oyunu iPhone'da
  • Güllerin Savaşı tüm bölümler
  • Trendy Kent ile kendi şehrini kur
GÜNÜN EN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI
TÜM VİDEOLAR
  • Ulan İstanbul
    Yaren deşifre oluyor!
    (745 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Sevilay köşkü basıyor!
    (79 kez izlendi!)
  • Benim Adım Gültepe
    7. Bölüm Fragmanı - 2
    (7.060 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Hayatiye hayatının şoku!
    (76 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Nevizadeler baltayı taşa vuruyor!
    (48 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    18.Bölüm
    (10.382 kez izlendi!)
  • Ana Haber Bülteni
    20.10.2014 / Kanal D Ana Haber Bülteni
    (564 kez izlendi!)
  • Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    20.10.2014 Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    (31 kez izlendi!)
  • Evim Şahane
    20.10.2014 / Evim Şahane
    (2.412 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    Ameliyatsız gençleşmek mümkün mü?
    (108 kez izlendi!)
ŞEREF MESELESİ
ARKADAŞIM HOŞGELDİN
  • VİDEOLAR
  • FOTOĞRAFLAR
  • HABERLER
  • ÖZETLER
TANITIM
    • “X Factor Star Işığı”nda kim elenecek?
      Kanal D’nin sunuculuğunu Bülent Şakrak ve Kumru Kodamanoğlu’nun yaptıkları, jüri koltuklarında Sinan Akçıl, Atiye, Nigar Jamal ve Nihat Odabaşı’nın oturduğu yarışma programı “X Factor Star Işığı”nda bu akşam halk oylaması yapılacak ve eleme heyecanı yaşanacak.

      Canlı olarak ekrana gelecek programda “Genç Kızlar”, “Genç Erkekler”, “27 Yaş Üstü” ve “Grup” kategorilerinde mücadele eden 11 yarışmacıdan, yapılacak halk oylamasında en az SMS alanı programa veda edecek. 

TANITIMLAR
ÖZEL KLİPLER
X
  • Şeref Meselesi
    Ekim'de
  • Poyraz Karayel
    Ekim'de
  • Ulan İstanbul
    Pazartesi
    20:00
  • Küçük Ağa
    Salı
    20:00
  • Benim Adım Gültepe
    Çarşamba
    20:00
  • Hayat Yolunda
    Çarşamba
    22:15
  • Kurtlar Vadisi Pusu
    Perşembe
    20:00
  • Arka Sokaklar
    Cuma
    20:00
  • Güllerin Savaşı
    Cumartesi
    20:00
  • Urfalıyam Ezelden
    Pazar
    20:00
  • Galip Derviş
    Pazar
    23:00
  • Alın Yazım
    Hafta içi
    10:00
  • Yalan Dünya
    Ekim'de
  • Arkadaşım Hoşgeldin
    Cumartesi
    23:00
  • Şansa Davet
    Salı
    23:15
  • Cümbür Cemaat
    Hafta içi
    13:30
Yükleniyor!